Yeni Kayıt

 • Lütfen, yıldızlı (*) alanların tümünü doldurunuz.
 • Adınız, yaşınız, eğitim durumunuz gibi kişisel bilgilerinizi E-Posta adresinize gönderilen kodu onayladıktan sonra düzenleyebilirsiniz.
 • Üye olmanız durumunda aşağıda yazılan sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız
E-Posta Adresiniz*
Kullanıcı Adınız*
Şifreniz*
Şifre Tekrar*

Kayıt Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

 1. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.
 2. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Siteye girdiğiniz andan itibaren yukarıdaki uyarı ve beyanları okuyup ve tarafınızca kabul etmiş sayılmaktasınız.
 3. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik, spor ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezleri, Güzellik salonları, Spor Salonları, Bay ve Bayan Kuaförlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler, resimler ve uygulama açıklamaları yayınlanmaktadır.
 4. Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan edinilmiştir.
 5. Sitede gerek bilgilendirme yazılarında gerekse işletme detaylarında sağlık, spor ve güzellikle ilgili öneriler yer almaktadır. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir
 6. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.
 7. Doğrudan veya dolaylı olarak diğer üyeler, üçüncü kişiler ve markalar, işletmeler, işletme sahipleri veya çalışanları hakkında hakaret anlamına gelebilecek yorumlar yazmak yasaktır. Bu durumlarda yaşanacak anlaşmazlıklar ve hukuki durumlarda mersinguzellikmerkezleri.com sorumlu değildir.
 8. İşletmelerin ticari yaşamını etkileyecek, hukuki sorumluluk, küfür veya hakaret içeren yorum ve yazılar yapılamaz. Bu durumlarda üye ile işletme sahipleri arasında yaşanacak anlaşmazlıklar ve hukuki durumlarda mersinguzellikmerkezleri.com sorumlu değildir.
 9. www.mersinguzellikmerkezleri.com’da yazılan mesaj, yazı, bilgilendirme, makale, cevaplardan yazan kişi sorumludur ve bu mesajlar mersinguzellikmerkezleri.com’un düsüncelerini ifade etmez. Kullanıcılara ait IP'ler ve iletişim bilgileri sistemde saklanır; gerekli durumlarda ilgili yasal mercilere verilebilir.
 10. Üye olmak için girilen kişisel bilgilere sadece mersinguzellikmerkezleri.com yönetimi tarafından ulaşılabilir. Bu bilgiler sadece sitemizle ilgili kullanıcı profillerini belirleme amaçlı kullanılacak, sizin isteğiniz ve bilginiz dışında hiçbir şekilde başka kişi ya da kuruluşlara verilmeyecektir.
 11. İletişim sayfasında mesaj gönderirken girmiş olduğunuz cep telefonu ve e-mail gibi iletişim bilgileriniz ilgili merkezlerin size bilgi vermesi amacıyla spor merkezlerinde yetkili satış görevlisine iletilir. www.mersinguzellikmerkezleri.com uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir içerik ve uygulama değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz
 12. Site içindeki dış bağlantılarda herhangi bir etki ve kontrol bulunmamaktadır.
 13. Söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
 14. mersinguzellikmerkezleri.com'un işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
Sözleşme Koşullarını Kabul Ediyorum